Co bys měl vědět o nás

 

Nepíšu zde o mě, ale o nás, protože bez mého psa by mě nejspíš nenapadlo otevřít salon. Moje rodina a přátelé mi pomáhají at´ už jako dobří poradci nebo „dělníci“. Ale i lidé v mojí nové obci Haugschlag mě podporují  kde je to jen možné a tím mi i dávají pocit, že tu jsem doma.Co bys měl vědět o mě

Pracovala jsem v nejrůznějších oborech: servírka, vedoucí supermarketu, marketing a komunikace, procesový management a organizační vývoj,… Bez ohledu na to co jsem dělala, vždy jsem se dál vzdělávala a vyvíjela a tak jsem dosáhla dobrých výsledků.  Ale nejdůležitější u každé práce je, že ji dělám ráda a s nadšením.

To platí i o mojí práci v salonu. Kromě toho, že jsem ve Vídni získala odpovídající vzdělání (jsem certifikovaná od „Aesculap“ a „Hundefriseur Wien“), skutečně hltám knihy a články o péči o psy, ale i o jejich výživě, léčbě bylinkami atd., abych stále byla dobře informovaná a mohla svou práci dělat co nejlépe.


Diva ze Schlagu byla u focení mnohem hodnější než já JPohled do budoucnosti

Právě připravuji nové produkty pro psy a kočky, které budeš moci objednat online nebo zakoupit u mě v salonu. Budou to dobrůtky, postýlky a sedačky, bylinné směsi, obojky atd., které budou pocházet hlavně z Vysočiny respektive Waldviertelu. K tomuto rozhodnutí jsem se nedostala jen proto, že „regionalita“ je hezké a moderní slovo, ale proto, že pro mě je důležité prodávat pouze produkty při jejichž výrobě netrpí ani lidi ani naše životní prostředí. Už se těším, až budu prezentovat první výrobky z mých právě začínajících spoluprací s rakouskými a českými firmami.